Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 2:0

niedziela, 20.11.2011

Gole Pawła Króla i Marcina Dettlaffa dały Bałtykowi wygraną w meczu z Elaną Toruń. To dopiero trzecie zwycięstwo gdynian w tym sezonie.
FOTO

U-11: Orkan Rumia - Lechia Gdańsk 1:6

sobota, 05.11.2011

W lidze rocznika 2000 Lechia Gdańsk wysoko wygrała w Rumi z Orkanem 6:1.
FOTO

Bałtyk Gdynia - Tur Turek 0:1

piątek, 04.11.2011

Piłkarze II ligi rozpoczęli już rundę rewanżową. W Gdyni Bałtyk przegrał z Turem Turek 0:1. Gospodarze stracili gola z rzutu karnego w ostatniej minucie meczu.
FOTO

Bałtyk Gdynia - MKS Kluczbork 1:1

sobota, 29.10.2011

To już siódmy remis Bałtyku na 8 meczów rozegranych przed gdyńską publicznością. Tym razem Bałtyk podzielił się punktami z MKS Kluczbork.
FOTO

U-11: Orkan Rumia - GKS Żukowo 3:2

sobota, 22.10.2011

Po zaciętym meczu w lidze rocznika 2000 Orkan Rumia wygrał z GKS Żukowo 3:2.
FOTO

Bałtyk Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 3:3

środa, 12.10.2011

6 goli zobaczyli kibice w Gdyni. Obie drużyny strzeliły po 3 i mecz zakończył się remisem. Po dwa gole dla swoich zespołów zdobyli Dariusz Kudyba (Bałtyk) i Rafał Jankowski (Zagłębie).
FOTO

Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 1:0

niedziela, 02.10.2011

Dopiero w szóstym meczu w roli gospodarza Bałtyk Gdynia odniósł pierwsze zwycięstwo. Gola na wagę trzech punktów strzelił Paweł Noga.
FOTO

B-klasa: OKS Janowo - Kamionka Sopot 2:0

sobota, 24.09.2011

W Rumi OKS Janowo pokonał Kamionkę Sopot 2:0.
FOTO

Bałtyk Gdynia - Bytovia Bytów 1:1

niedziela, 18.09.2011

Piąty mecz Bałtyku w Gdyni i piąty remis. Gola dla gospodarzy strzelił Michał Benkowski a dla gości Sławomir Pufelski.
FOTO

Bałtyk Gdynia - GKS Tychy 0:0

piątek, 09.09.2011

Dalej bez zwycięstwa w Gdyni pozostają zawodnicy Bałtyku. Tym razem nie zdołali wygrać z GKS Tychy.
FOTO

Bałtyk Gdynia - Chrobry Głogów 0:0

sobota, 27.08.2011

W trzecim kolejnym meczu przed własną publicznością Bałtyk zanotował trzeci remis. Tym razem gdynianie podzielili się punktami z Chrobrym Głogów.
FOTO

Bałtyk Gdynia - ROW Rybnik 1:1

poniedziałek, 15.08.2011

Gdynianie przez 70 minut prowadzili 1-0, ale to do rybniczan należało ostatnio słowo i 5 minut przed końcem spotkania Kamil Kostecki doprowadził do wyrównania.
FOTO

oldboje: Bałtyk - Stoczniowiec Gdańsk 2:5

piątek, 22.07.2011

Stoczniowcy z Gdyni, Stoczniowcy z Gdańska ... spotkali się by zagrać towarzysko i powspominać tłuste lata Bałtyku Gdynia i Stoczniowca Gdańsk. Lepszą formę zaprezentowali oldboje z Gdańska i pokonali kolegów z Gdyni 5:2.
FOTO

Bałtyk Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1:0

niedziela, 05.06.2011

Gol Pawła Króla dał Bałtykowi zwycięstwo w meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Był to ostatni mecz w roli trenera Bałtyku dla Jacka Grembockiego.
FOTO

V liga: Chwaszczyno - Trąbki Wielkie 3:0

sobota, 28.05.2011

W Chwaszczynie w meczu V ligi miejscowy KS nie dał żadnych szans Orłowi Trąbki Wielkie i wygrał 3:0.