Rumia: turniej rocznika 2005

niedziela, 22.12.2013

W ostatnią niedzielę przed Świętami odbył się w Rumi halowy turniej chłopców rocznika 2005 i młodszych. Udział wzięły m.in. drużyny AP Dąbrowa, Bałtyku Gdynia, Błękitnych Wejherowo, Orła Gdynia, Orkana Rumia. Grano systemem "każdy z każdym". Najwięcej punktów uzbierali podopieczni Mikołaja Podgórniaka z Bałtyku.

FOTO

Bałtyk Gdynia - Pomorze Potęgowo 1:2

sobota, 09.11.2013

Beniaminek z Potęgowa sięgnął po 3 punkty w Gdyni. Pomorze prowadziło już do przerwy. Co prawda w 75 minucie gospodarze po ładnym golu Krzysztofa Rusinka doprowadzili do remisu, ale już po siedmiu minutach Pomorze, także po pięknym strzale z dystansu, wyszło ponownie na prowadzenie i nie oddało go już do końca meczu.

FOTO

Bałtyk Gdynia - Arka II Gdynia 2:1

sobota, 26.10.2013

W małych derbach Gdyni Bałtyk pokonał rezerwy Arki 2:1. Wszystkie bramki strzelili jednak tylko Bałtykowcy, bo własnego bramkarza w zupełnie niegroźnej sytuacji pokonał Daniel Kokosiński. Poprzednie zwycięstwo u siebie biało-niebiescy odnieśli w meczu z ... rezerwami Lechii Gdańsk. I to, jak do tej pory, jedyne zdobycze punktowe Bałtyku w sześciu meczach na swoim boisku.

FOTO

Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 2:4

sobota, 28.09.2013

Skutecznością zaimponowały rezerwy Pogoni Szczecin. Częściej pod bramką przeciwnika przebywali piłkarze Bałtyku, ale niewiele mieli dogodnych sytuacji. Szczecinianie wykorzystali stworzone okazje i pokonali w Gdyni gospodarzy 4:2.
FOTO

U-10: Turniej o Puchar Tymbarku

niedziela, 15.09.2013

W Gdyni na Stadionie Miejskim rozegrano finałowy turniej dziewcząt i chłopców do lat 10 "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku. Udział wzięły reprezentacje wszystkich województw. Wśród dziewcząt wygrała reprezentacja województwa małopolskiego, a wśród chłopców najlepsze było województwo łódzkie.
FOTO

Bałtyk Gdynia - Lechia II Gdańsk 3:2

sobota, 07.09.2013.

Niespotykanie emocjonujący przebieg miał mecz w III Lidze Bałtyckiej. Lechia dwukrotnie w końcówce meczu nie wykorzystała rzutów karnych. Bohaterem, który wybronił obie "jedenastki" został Patryk Lewiński. Wcześniej zastąpił on ukaranego czerwoną kartką Yehię. Bałtyk zwycięskiego gola zdobył w 94 minucie.
FOTO

Triathlon: Ironman w Borównie

niedziela, 01.09.2013

Na pełnym dystansie Ironman'a odbyły się w Borównie zawody triathlonowe. Wygrał Węgier Attila Szabó. Pokonanie całej trasy zajęło mu niewiele ponad 9 godzin. Najlepszy z Polaków, Bartłomiej Pawełczak, zajął 2 miejsce tracąc do zwycięzcy niecałe 40 minut.
FOTO

Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin 0:3

piątek, 23.08.2013

W meczu III Ligi Bałtyckiej pomiędzy dwoma Bałtykami, zdecydowanie lepszy okazał się ten z Koszalina, który pokonał swojego imiennika z Gdyni 3:0.
FOTO

Lechia Gdańsk - FC Barcelona 2:2

wtorek, 30.07.2013

W Gdańsku na towarzyski mecz z Lechią przyjechała FC Barcelona z Messim i Neymarem w składzie. Inne gwiazdy jeszcze odpoczywały. Barca nie zrobiła krzywdy Lechii i zremisowała 2:2.
FOTO

turniej rocznika 2003 Baltic Football Cup

sobota, 15.06.2013

W Gdyni w dniach 15-16 czerwca 2013 odbył się turniej piłkarski dla rocznika 2003 BALTIC FOOTBALL CUP. Spośród 32 drużyn, które wzięły udział w zawodach, najlepszą okazała się ekipa Polonii Bydgoszcz.
FOTO

Bałtyk Gdynia - Błękitni St.Szcz. 1:1

piątek, 07.06.2013

W meczu III ligi Bałtyk zremisował w Gdyni z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Remis dał gościom awans do II ligi na dwie kolejki przed końcem sezonu.
FOTO

Bałtyk Gdynia - Energetyk Gryfino 2:0

niedziela, 12.05.2013

Dwie "główki" Kamila Wojciechowskiego dały Bałtykowi Gdynia zwycięstwo w meczu z Energetykiem Gryfino.
FOTO

Bałtyk Gdynia - Koral Dębnica 0:0

sobota, 27.04.2013

W III lidze Bałtyk Gdynia w czwartym kolejnym meczu nie potrafił strzelić gola. A że tym razem sam też i nie stracił, to mecz z Koralem Dębnica zakończył się remisem 0:0.
FOTO

U-12: Gniewino - Turniej Hotel Mistral Sport Cup

niedziela, 14.04.2013

Z udziałem 12 zespołów, w tym 5 z zagranicy, odbył się w Gniewinie turniej piłkarski dla chłopców z rocznika 2001. W finałowym meczu Hannover 96 pokonał Sporting Lizbona 2:1.
FOTO

Bałtyk Gdynia - Lechia II Gdańsk 0:0

piątek, 12.04.2013

W III Lidze Bałtyckiej Bałtyk Gdynia bezbramkowo zremisował z liderującymi w tabeli rezerwami Lechii Gdańsk.
FOTO

Bałtyk Gdynia - Orlęta Reda 6:2

sobota, 02.03.2013

W sparingowym meczu Bałtyk pokonał IV-ligowe Orlęta Reda 6:2. Do stanu 2:2, dopóki gościom starczało sił, gra była wyrównana. Potem zdecydowanie dominował Bałtyk.