Gdańsk, wtorek, 16.06.2015

W towarzyskim meczu w Gdańsku kibice nie zobaczyli żadnego gola. Najlepszą okazję miał Arkadiusz Milik, po którego strzale głową piłka odbiła się od poprzeczki.
FOTO

Gdynia, sobota, 23.05.2015

11 gol Mateusza Kuzimskiego  (na zdjęciu z prawej) dał Bałtykowi skromne zwycięstwo nad klubem z Chwaszczyna. Wszystkie gole zawodnik Bałtyku strzelił wiosną.
FOTO

Gdynia, sobota, 09.05.2015

"Jak remisować na własnym boisku, to 1-1". Tej reguły Bałtyk trzymał się mocno w tym sezonie. Trzynasty mecz w roli gospodarza gdynianie zakończyli po raz ósmy remisem, ale po raz pierwszy był to remis bezbramkowy. Poprzednie siedem kończyło się właśnie wynikiem 1-1.
FOTO

Gdynia, niedziela, 26.04.2015

Na boisku nie było widać różnicy 19 punktów, która dzieli obie drużyny w tabeli. W drugiej połowie to nawet goście prowadzili grę i ich cierpliwość została nagrodzona w 89 minucie wyrównującym golem.
FOTO

Kościerzyna, środa, 22.04.2015

1/4 finału regionalnego Pucharu Polski to nie 1/4 finału Ligi Mistrzów, ale wynik był bardzo zbliżony do tego, który dzień wcześniej osiągnęły drużyny Bayernu Monachium i FC Porto (6:1). Hat-tricka ustrzelił Mateusz Łuczak (na zdjęciu pierwszy z lewej).
FOTO

Gdynia, piątek, 10.04.2015

Lider z Wejherowa stracił pierwsze punkty na wiosnę, ale zachował przodownictwo w tabeli. Gdynianie liczyli, że zwyciężając gości rozpoczną skuteczny pościg za nimi w tabeli, ale po remisie dalej mają 10 pkt straty i nikłe szanse na zajęcie pierwszego miejsca.
FOTO

Gdynia, sobota, 14.03.2015

Już w 9 min. sędzia nie uznał Bałtykowi prawidłowo zdobytego gola dopatrując się spalonego. Gdynianie długo, bo do 80 min., musieli czekać na bramkę. Kolejna padła po dwóch minutach i zwycięstwo gospodarzy stało się faktem.
FOTO

Gdańsk, niedziela, 08.03.2015

Na bocznym boisku przy ul.Traugutta gdańszczanie, wzmocnieni zawodnikami z ekstraklasowej kadry, dominowali przez cały mecz. Trzy gole padły po pięknych uderzeniach z dystansu i każdy z nich mógłby kandydować do bramki kolejki, gdyby taki ranking był prowadzony.