Gdańsk, sobota, 21.11.2015

Jedyny gol meczu był bardzo cenny dla Przodkowa. Klub z kaszubskiej wsi odskoczył dotychczasowemu wiceliderowi na 4 pkt. W zanadrzu ma jeszcze zaległy mecz z Drawą i lepszy bilans bezpośrednich gier z Bałtykiem.
FOTO

Gdynia, czwartek, 12.11.2015

Gol Pawła Jaroszyńskiego (na zdjęciu z prawej) zdobyty z rzutu wolnego dał polskiej reprezentacji do 21 lat zwycięstwo w towarzyskim meczu z Norwegami. Optyczną przewagę posiadali goście, ale to podopieczni Marcina Dorny okazali się skuteczniejsi.
FOTO

Gdynia, środa, 11.11.2015

Przed tym meczem Bałtyk w tabeli  miał tylko punkt przewagi nad KS Chwaszczyno. Na boisku okazało się, że obie drużyny dzieli znacznie więcej. Gdynianie nie mieli litości dla bramkarza gości Dariusza Grubby, który w barwach Bałtyku rozegrał ponad 300 oficjalnych meczów.
FOTO

Gdynia, sobota, 31.11.2015

Dopiero za czwartym razem od czasu spadku z II ligi udało się Bałtykowi wygrać na własnym boisku z rezerwami Pogoni Szczecin. Bohaterem meczu został Sebastian Żołnowski (na zdjęciu), który strzelił 2 gole i wywalczył rzut karny wykorzystany przez Wojciecha Zyskę.
FOTO

Gdańsk, sobota, 24.10.2015

Przez pełne 90 minut trwała zacięta, momentami bardzo ostra, walka na każdym fragmencie boiska.
O zwycięstwie Bałtyku przesądził gol zdobyty już w 2 minucie meczu.
FOTO

Gdynia, niedziela, 11.10.2015

Pierwszą połowę wygrał Bałtyk 2:0, drugą - rezerwy Arki, też 2:0. W efekcie remis 2:2, który nie zadowolił żadnej z drużyn. Bałtyk chciał dogonić czołówkę przewodzącą w tabeli, Arka chciała wybić się z jej dolnych rejonów. Kewin Wesołowski (Bałtyk, na zdjęciu) został odwieziony do szpitala. Wstępna diagnoza: złamana kość w stawie skokowym.
FOTO

Gdynia, sobota, 03.10.2015

Samobójczy gol bramkarza gości (na zdjęciu z prawej) przesądził o zwycięstwie Bałtyku.
Gdynianie zanotowali piąty z rzędu mecz bez straty bramki.
FOTO

Rumia, sobota, 26.09.2015

Już drugiej porażki w czwartym meczu na własnym boisku doznał Orkan. Efektem tego jest utrata pozycji wicelidera. Czarni gola zdobyli w pierwszym kwadransie spotkania i mimo optycznej przewagi gospodarzy wywieźli z Rumi 3 punkty.
FOTO

Gdynia, sobota, 15.08.2015

W Gdyni meczem Bałtyku i GKS Przodkowo zainaugurowano rozgrywki III Ligi Bałtyckiej sezonu 2015/16. Początek sezonu okazał się pomyślny dla gospodarzy. Bałtyk szybko objął prowadzenie i mógł je podwyższyć jeszcze w I połowie, ale piłka po strzałach gdynian raz trafiła w słupek a raz w poprzeczkę.
FOTO

Gdynia, niedziela, 09.08.2015

W Gdyni po raz trzeci odbyły się zawody triathlonowe. Po raz pierwszy jednak była to impreza z cyklu IRONMAN 70.3. Wśród kobiet zwyciężyła Diana Resler z Niemiec, a u mężczyzn najlepszy okazał się jej rodak Nils Frommhold.
FOTO

Rumia, sobota, 08.08.2015

Tak jak w środowym meczu z KS Chwaszczyno, tak i dziś Orkan prowadził do przerwy 1-0, ale zszedł z boiska pokonany.
FOTO

Rumia, środa, 05.08.2015

Goście z Chwaszczyna zdominowali II połowę meczu i pokazali, że dwie klasy rozgrywkowe dzielą obie drużyny. Zwycięstwo mogło być wyższe, ale Chwaszczyno na początku meczu nie wykorzystało rzutu karnego.
FOTO

Rumia, czwartek, 09.07.2015

W Rumi odbył się Marcin Gortat Camp. W zajęciach uczestniczyło około setki dzieci, które oprócz tajników koszykówki, poznały także receptę na sukces. Gościem specjalnym Marcina Gortata był m.in. jego klubowy kolega Otto Porter.
FOTO

Gdańsk, wtorek, 16.06.2015

W towarzyskim meczu w Gdańsku kibice nie zobaczyli żadnego gola. Najlepszą okazję miał Arkadiusz Milik, po którego strzale głową piłka odbiła się od poprzeczki.