Gdynia, niedziela 04.12.2016

W zaległym meczu padł bezbramkowy remis. Obie drużyny rundę jesienną zakończyły z dorobkiem 31 pkt i wspólnie z KKS Kalisz zajmują miejsca 4-6.
FOTO

Rumia, niedziela, 20.11.2016

W meczu IV ligi po raz czwarty z kolei Orkan okazał się bardzo gościnny i pozwolił przyjezdnym na wywiezienie z Rumi trzech punktów. Tym razem z gościnności miejscowych skorzystała Kaszubia. Wynik ustalony został już do przerwy.
FOTO

Gdynia, sobota, 19.11.2016

Trwa czarna seria Bałtyku na własnym boisku. 1:2 z Vinetą, 1:2 z rezerwami Lecha, a dziś 0:1 z Jarotą. Po tej porażce Bałtyk w tabeli spadł z 1 na 7 miejsce. Jedyny gol padł po próbie dośrodkowania, które wpadło Marcinowi Matysiakowi za kołnierz.
FOTO

Chwaszczyno, sobota, 12.11.2016

20161112

Bałtyk poprawił sobie humory po porażce z rezerwami Lecha. Mimo kadrowych kłopotów nie dał szans drużynie z Chwaszczyna i wrócił na pozycję lidera. Trzy gole padły łupem stoperów Bałtyku - Arkadiusza Proeny (1) i Piotra Karasińskiego (2).
FOTO

Gdynia, sobota, 05.11.2016

20161105

Po stronie strat Bałtyku: trzech zawodników kontuzjowanych plus jeden z czerwoną kartką, dwa gole i, co najbardziej znaczące, 3 punkty. To już drugi z rzędu przegrany mecz Bałtyku na własnym stadionie. Wszystkie spotkania w roli gospodarza gdynianie zakończyli ze zdobyczą jednego gola.
FOTO

Gdynia, niedziela, 23.10.2016

20161023

Ponad 50 minut gry z przewagą jednego zawodnika nie wystarczyło Bałtykowi do strzelenia gola. Mało tego - gdynianie sami stracili bramkę i zanotowali drugą porażkę w tym sezonie. Vineta przerwała Bałtykowi passę meczów bez straty gola. Licznik zatrzymał się na 6 spotkaniach z czystym kontem.
FOTO

Sopot, sobota, 22.10.2016

20161022

Mecz na szczycie A-klasy dał kibicom sporo emocji. Toczony był w szybkim tempie, walka szła o każdą piłkę. Wynik ustalony został w 90 minucie po strzale z rzutu karnego. Oba gole dla Bałtyku zdobył Piotr Ruszkul, który na razie w I zespole grać nie może z powodu kary za czerwoną kartkę.
FOTO

Gdynia, niedziela, 02.10.2016

20161002

Po raz czwarty z kolei Bałtyk zakończył mecz w roli gospodarza zwycięstwem 1:0. Tym razem tego jedynego gola strzelił Tomasz Bejuk. Pod koniec meczu zagotowało się na boisku i obie drużyny kończyły mecz w 10-tkę.
FOTO

Gdynia, sobota, 17.09.2016

20160917
92 minuta meczu, kibice jeszcze nie zwątpili i skandują "teraz bramka musi być!". Piłka w okolicy 25 metra od bramki Pogoni trafia do Filipa Sosnowskiego (na zdjęciu), ten przymierza, strzela i futbolówka po odbiciu od słupka zatrzymuje się w siatce. Upór Bałtyku i dominacja w całym meczu zostały nagrodzone.
FOTO

Gdynia, sobota, 03.09.2016

20160903

W trzecim kolejnym meczu na własnym boisku Bałtyk zdobył tylko jednego gola, ale wystarczył on do zainkasowania 3 punktów. Goście ani razu nie zagrozili bramce gdynian.
FOTO

Rumia, piątek, 24.06.2016

20160624

Finał Pucharu Polski na szczeblu województwa pomorskiego zdobyła Pogoń Lębork. Już po 15 minutach gry było 3-0 dla Pogoni. Brda swoje honorowe trafienia zaliczyła w samej końcówce meczu, kiedy lęborczanie byli już chyba myślami przy ceremonii dekoracji.
FOTO

Klukowo, niedziela, 19.06.2016

20160619

Bałtyk II nie zmarnował wiosennego dorobku (8 zwycięstw w 8 meczach + walkower) i w ostatniej kolejce II grupy B-klasy wygrał z Klukowem, co dało gdynianom awans do A-klasy. Gole padły dopiero po przerwie. Gospodarze po pierwszej straconej bramce otrzymali dwie czerwone kartki i kończyli mecz w 9-tkę.
FOTO

Rumia, sobota, 18.06.2016

20160618

W Rumi po raz drugi odbył się Marcin Gortat Camp. Z młodymi pasjonatami koszykówki ćwiczyli, oprócz naszego jedynka w NBA, Garrett Temple z Washington Wizards oraz reprezentanci Polski - Adam Waczyński i Przemysław Karnowski.
FOTO

Gdynia, sobota, 11.06.2016

20160611

Na kolejkę przed końcem sezonu B-klasy rezerwy Bałtyku wskoczyły na pozycję lidera i potrzebują zwycięstwa z UKS Klukowo, by zapewnić sobie awans do A-klasy. Jesienią Bałtyk rozgromił Klukowo 8:1