Rumia. sobota, 09.06.2018

Mimo, że Orkan częściej dochodził do klarownych sytuacji, to prowadzenie dwukrotnie obejmował Olimpic. Goście bramki zdobyli po stałych fragmentach gry, pierwszą z rzutu karnego, drugą z wolnego. Orkan wyrównał także po rzucie wolnym. FOTO

Gdynia, czwartek, 31.05.2018

Remis Bałtyku z Sokołem Kleczew sprawił, że marzenia o II lidze gdynianie muszą odłożyć na kolejny sezon. W teorii jeszcze takie szanse są, ale to już tylko matematyka... i to taka wyższa. FOTO

Gdynia, piątek, 18.05.2018

Sam wynik może sugerować gładkie zwycięstwo Bałtyku. Nic bardziej mylnego. Po objęciu prowadzenia inicjatywę przejęła Kotwica. Dopiero w końcówce meczu (89 i 90 minuta) Bałtyk zdobył kolejne bramki. Strata do lidera wynosi 5 punktów a do końca sezonu pozostało 5 kolejek. FOTO

Starogard Gdański, wtorek, 15.05.2018

Bałtyk wziął rewanż za porażkę z KP Starogard Gd. w lidze i awansował do finału wojewódzkiego Pucharu Polski. Wszystkie gole zdobyte zostały do przerwy, a najładniejszy był autorstwa Łukasza Duszkiewicza (na zdjęciu). FOTO

Gdynia, sobota, 05.05.2018

Gdynianie przegrywając z KP Starogard Gdański bardzo skomplikowali sobie sprawę awansu do II ligi. Po 5 minutach było już 2:0 dla gości. Bałtyk szybko odpowiedział golem, ale za chwilę znów były dwie bramki straty. Na początku drugiej połowy Mateusz Kuzimski zdobył gola na 2:3 i mimo kilku okazji wynik się nie zmienił. FOTO

Tczew, wtorek, 01.05.2018

Mecz rozegrano w Tczewie, co okazało się chyba atutem gdynian. Jedyną bramkę zdobył bowiem Mateusz Kuzimski, który swoją piłkarską przygodę zaczynał właśnie w Tczewie. To było szóste kolejne ligowe zwycięstwo Bałtyku. Strata do liderującego Świtu Skolwin wynosi 4 punkty. FOTO

Gdynia, sobota, 28.04.2018

Ależ chcieli tego gola zawodnicy Bałtyku! Po strzale Przemysława Szura w 76 minucie w drużynie Bałtyku nastąpiła eksplozja radości. Jeszcze w ostatniej akcji meczu Mateusz Kuzimski zdobył bramkę i Bałtyk pokonał Centrę Ostrów Wielkopolski 2-0. FOTO

Gdynia, wtorek, 24.04.2018

W ćwierćfinale wojewódzkiego Pucharu Polski dopiero rzuty karne wyłoniły zwycięzcę. Po 90 minutach był remis 2:2, a w dogrywce nie padła już żadna bramka. W karnych na 5 prób Bałtyk nie pomylił się ani razu, a w trzeciej serii strzał zawodnika Wierzycy obronił Michał Bartkowiak. FOTO

Świecie, sobota, 21.04.2018

Gdynianie, którzy przeważali przez cały mecz, odnieśli pewne zwycięstwo. Mateusz Kuzimski (na zdjęciu z prawej) powiększył swój pokaźny już dorobek bramkowy o kolejne dwa gole. FOTO

Gdynia, sobota, 14.04.2018

Do niecodziennej sytuacji doszło w II połowie meczu. Rezerwowy zawodnik gości, rozgrzewający się za swoją bramką, podał bramkarzowi piłkę zmierzającą na aut, zanim ta opusciła boisko. Zdarzenie miało miejsce w polu karnym i sędzia w pierwszej chwili podyktował rzut wolny pośredni dla Bałtyku. Dopiero po interwencji kierownika drużyny Bałtyku skorygował swoją decyzję i zgodnie z przepisami zarządził rzut karny. FOTO

Sopot, sobota, 24.03.2018

Po dwóch porażkach na początku rundy rewanżowej Bałtyk odniósł pierwsze zwycięstwo. Gdynianie cały mecz dążyli do strzelenia gola. Ich upór nagrodzony został w 73 minucie. Kolejny gol padł już po 3 minutach. Przodkowo z karnego strzeliło kontaktowego gola, ale Bałtyk odpowiedział jeszcze jedną bramką. FOTO

Gdynia, sobota, 17.03.2018

"Jeden gol, drugi gol, trzeci leci. Na tablicy 3:0 się świeci." Tak mogliby już w 15 minucie meczu zaśpiewać sympatycy poznańskiej drużyny, gdyby byli na meczu w Gdyni. Tylko kwadransa młodzież z Poznania potrzebowała na strzelenie trzech goli. W Poznaniu to Bałtyk był górą 5:0 i tu zapowiadało się na podobny wynik, ale w drugą stronę. FOTO

Kalisz, sobota, 10.03.2018

W Kaliszu na inaugurację rundy wiosennej otwarto nowy stadion. Były fajerwerki - te dozwolone i te zabronione. W I połowie sędzia aż cztery razy przerywał mecz z powodu zadymienia boiska. Bałtyk nie popsuł gospodarzom święta i mimo optycznej przewagi wyjechał z Kalisza bez choćby jednego punktu. FOTO

Cetniewo, sobota, 10.02.2018

W sparingowym meczu Bałtyk przegrał z Chojniczanką, liderem I ligi, 2:3. Temperatura na minusie i wynik dla Bałtyku też na minusie, ale gdynianie swój występ mogą zaliczyć na plus. W ostatniej akcji meczu mogli nawet wyrównać, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce.