Hurtownia kosmetyczna

Szukasz wymarzonej sukienki? Przetestowałaś nowy produkt i chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi? Zapraszamy wszystkich do dyskusji na temat mody i urody.
Genia

Hurtownia kosmetyczna

Post autor: Genia »

Znacie sklep, a właściwie hurtownię kosmetyczną Ama Shop? Ja się cieszę, że mi ich polecono, bo w tym momencie w jednym miejscu https://amashop.pl mogę kupić wszystko czego potrzebuję do salonu kosmetycznego. Zarówno kosmetyki, meble, jak i sprzęt kosmetyczny.
ashleyy

Re: Hurtownia kosmetyczna

Post autor: ashleyy »

Jak chodzi o pasta do włosów , kosmetyki pielęgnacyjne dla Panów, jak i akcesoria - to śmiało w tym zakresie możecie postawić na firmę Beardman.pl. Ich oferta jest bardzo szeroka i zróżnicowana, i posiadają naprawdę wartościowe, dobre jakościowo produkty.
lei9399

Re: Hurtownia kosmetyczna

Post autor: lei9399 »

Jakie hurtownie kosmetyczne najczęściej wybieracie, jeśli chodzi o ulubione kosmetyki? Ja myślę, że zdecydowanie propozycji nie brakuje, jeśli sięgnie się po odpowiednie firmy i producentów. Wśród naturalnych kosmetyków spodobała mi się ostatnio oferta Herbapol Polana.
mishell

Re: Hurtownia kosmetyczna

Post autor: mishell »

A czy kojarzycie firmę Jullita? Tak pytam, ponieważ w pracy kosmetycznej też liczy się odpowiedni uniform, dlatego chcę zapytać, czy warto kupić ich fartuszki kosmetyczne damskie? Co wy na to? Wyglądają na naprawdę dobre - a wy co sądzicie?
ODPOWIEDZ