Odchudzanie - jakie macie sposoby?

Szukasz wymarzonej sukienki? Przetestowałaś nowy produkt i chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi? Zapraszamy wszystkich do dyskusji na temat mody i urody.
Aliśka

Odchudzanie - jakie macie sposoby?

Post autor: Aliśka »

Jakie macie sposoby na odchudzanie? Przytyłam w ostatnim czasie dość sporo, bo aż dziesięć kilogramów i w końcu muszę coś z tym zrobić. Chcę podejść do sprawy racjonalnie, więc jestem już zapisana na wizytę u dietetyka w https://www.nzozrevita.pl ale dodatkowo planuję również zapisać się na zajęcia fitness.
paulinaaa

Re: Odchudzanie - jakie macie sposoby?

Post autor: paulinaaa »

Dieta i ćwiczenia, nie ma innej metody :). Ja zaczęłam moje prawdziwe odchudzanie, od wczasów odchudzających. Na początku trochę sceptycznie podchodziłam do tego pomysłu, ale koleżanka mnie przekonała i razem pojechałyśmy na takie wczasy do Zalesia Mazury Active Spa. Tam spędziłyśmy dwa tygodnie na ćwiczeniach, miałyśmy dietę, no i chodziłyśmy odpocząć do ich spa, na różne zabiegi. Bawiłyśmy się fenomenalnie! Ćwiczenia nie były wcale straszne, do tego były zróżnicowane, ze świetnym trenerem, jedzenie na diecie było pyszne i się nim najadałyśmy, no i wróciłyśmy stamtąd chudsze, wypoczęte i gotowe do dalszego odchudzania :).
ODPOWIEDZ