OPEN Projekty Wnętrz

W tym miejscu dzielimy się opiniami na temat firm. Chcesz się dowiedzieć która firma jest godna polecenia? Wejdź tutaj!
Edeltrauda, Edeltruda

OPEN Projekty Wnętrz

Post autor: Edeltrauda, Edeltruda »

Korzystam z usług OPEN Projekty Wnętrz długo i zawsze wszystko jest w porządku, dlatego polecam
lukrejca

Re: OPEN Projekty Wnętrz

Post autor: lukrejca »

No ok - chociaż na początek warto byłoby chociażby odwiedzić sobie jakieś budowlane markety i sprawdzić co jest w zasięgu naszej ręki, jak chodzi materiały, elementy wykończeniowe etc. Aby wiedzieć od czego zacząć projekt i co można w nim zastosować. Ja planuję teraz sprawdzić obi oferty , ponieważ tam zawsze coś fajnego się znajdzie.
dariaa

Re: OPEN Projekty Wnętrz

Post autor: dariaa »

Ok - ale skoro zabieracie się za remont / wykończenie wnętrz, to trzeba byłoby zastanowić się nad tym - gdzie kupić i jakie materiały? Jak chodzi o takie aspekty, jak jaka biała farba na ściany , to zdecydowanie warto tutaj pójść w kierunku Dulux Professional.
ritta

Re: OPEN Projekty Wnętrz

Post autor: ritta »

A ja powiem wam, że sama aranżuję zawsze moje wnętrza i w sumie nie narzekam, mam wyczucie stylu. Aktualnie urządzam moją kuchnię i wpadłam na pomysł, że zamiast płytek, to pomiędzy szafki umieszczę takie https://libret.pl/panele-szklane/kuchni ... lorowe/125 panele szklane.
ODPOWIEDZ