Strona 1 z 1

uszkodzone auto na drodze

: 06 lis 2021, 4:26
autor: Mojmir
Czy ktoś z was orientuje się w jakiej cenie jest holowanie osobowe tak średnio? Trafiłem na oferty kilku firm i szukam jakichś kryteriów, żeby je ze sobą porównać. Może też podpowiecie na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Re: uszkodzone auto na drodze

: 02 sty 2022, 9:37
autor: tamarcia
Prawda jest moim zdaniem taka, że jak samochód zostanie uszkodzony na drodze lub po prostu zaniemoże to najlepiej poszukać pomocy drogowej. Firm świadczących tego typu usługi w każdym mieście można znaleźć co najmniej kilka. Jak już jesteśmy w temacie samochodu to ja kładę spory nacisk na jego czystość. Dbam o niego zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Obecnie zarówno kosmetyków jak i chemii samochodowej nie brakuje. Ostatnio szukając czegoś konkretnego natrafiłam na poradnik https://www.sitpol.com.pl/adbl-we-wspol ... tonablask/ z którego informacje okazały mi się bardzo przydatne.

Re: uszkodzone auto na drodze

: 10 sty 2022, 16:14
autor: tomek
Jak już niejeden kierowca miał możliwość się przekonać, że poruszając się po drodze można narazić się na różnego rodzaju uszkodzenia na drodze. Mnie akurat przytrafiła się usterka opony na drodze. Wjechałem do kałuży w deszczu i jak się okazało problem gotowy. Nie pozostało mi nic innego jak poszukać wulkanizatora, który jak najszybciej mi pomoże. Na stronie https://wulkanizator.com.pl znalazłem mobilną wulkanizację, która z całym niezbędnym sprzętem pojawiła się pod wskazanym przeze mnie adresem.