Jaki sport sprawia Wam przyjemność?

Dołącz do dyskusji w tym wątku, jeśli sport i dowolna aktywność fizyczna nie są Ci obce. Pomożemy w wyborze odpowiednich ćwiczeń i ustaleniu diety.
Awatar użytkownika
Bożydar1984
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2021, 5:20

Jaki sport sprawia Wam przyjemność?

Post autor: Bożydar1984 »

No właśnie mam pytanie dokładnie takie, jak w temacie - jaki rodzaj sportu sprawia Wam najwięcej przyjemności? Ja uwielbiam jazdę na rowerze i właśnie w ten sposób lubię spędzać każdą wolną chwilę, ale dodatkowo, kiedy tylko mam czas wolny, jeżdżę w góry. Ostatnim moim zakupem była lornetka i mam nadzieję, zebrać ją ze sobą na kolejny wypad w góry.
Olek

Re: Jaki sport sprawia Wam przyjemność?

Post autor: Olek »

Prawdę mówiąc do kosiarki na pewno przydadzą się koła pompowane. Dzięki nim zdecydowanie łatwiej będzie się ją prowadziło i poradzi sobie w każdym miejscu. Jeśli chodzi o koła pompowane, szeroką ich ofertę ma firma Kamar https://kamar-kola.pl/. Warto zwrócić na nią uwagę także ze względu na atrakcyjne ceny. Mają koła pompowane i nie tylko, o różnych rozmiarach, więc jest wiele możliwości, aby skorzystać z usług tej firmy. Zapisz sobie do niej namiary, nigdy nie wiadomo kiedy się przydadzą.
mirkaa

Re: Jaki sport sprawia Wam przyjemność?

Post autor: mirkaa »

W sumie ja póki co najwięcej to biegałam i ewentualnie chodziłam na siłkę. Ale teraz znalazłam coś zupełnie innego, a chodzi mi tutaj o aqua aerobik Kraków i chyba się na niego zapiszę. To świetna aktywność, która chyba się nigdy nie nudzi. Coś czuję, że jest to coś idealnego dla mnie.
Monika

Re: Jaki sport sprawia Wam przyjemność?

Post autor: Monika »

Każdy z nas będzie miał inną definicję ulubionego sportu. W dzisiejszych czasach warto jest postawić na aktywność fizyczną bo tylko w ten sposób będziemy w stanie utrzymać ogólny stan zdrowia. Nie ma chyba nic gorszego niż stanie się wygodnym. Bez znaczenia na to gdzie mieszkamy to mamy duże możliwości by coś zorganizować. Szukanie wymówek to ostatnie co powinno nam przyjść do głowy. Wiadomo, że czasami spotkamy się kontuzjami czy nawet lekkimi zadrapaniami. Na te drugie możemy zastosować maść na otarcia - https://www.boiron.pl/nasze-produkty/le ... eoplasmine stworzoną na bazie naturalnych składników. Jak pokazują badania to właśnie z tego powoduje cechuje się wysoką skutecznością na tle konkurencyjnych produktów.
ODPOWIEDZ