Kategoria

Moto

Home » Moto

5 artykułów
Dodać zakładkę?Usunąć?

Olej 5w30, a 5w40 – który lepiej sprawdzi się w Twoim aucie?

Olej silnikowy to jeden z najistotniejszych elementów silnika. Jego jakość odpowiada za kulturę pracy jednostki napędowej oraz jej żywotność. Który olej najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego auta? Olej silnikowy nie ma łatwego życia. Z racji tego, że jego... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Znamy skład Żużlowej Reprezentacji Polski

Pod koniec stycznia oficjalnie poznaliśmy zawodników, którzy w 2022 roku będą mieli okazję przyodziać barwy reprezentacji Polski i wystąpić w kadrze żużlowej. W tym roku kadra liczy 12 zawodników. Powołał ją Zarząd Główny Polskiego Motorowego Związku. Ilość za... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Co dalej z Apatorem Toruń?

Klub z Torunia oficjalnie poinformował o zakończeniu współpracy z dotychczasowym trenerem, Tomaszem Bajerskim. Pomimo wspólnych wysiłków nie doszliśmy do porozumienia w zakresie wypracowania innego satysfakcjonującego rozwiązania. Tomek na zawsze pozostanie cz... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Kubica przed nowym sezonem

Robert Kubica szykuje się do nowego sezonu długodystansowych mistrzostw świata WEC. Za nieco ponad miesiąc Polak zmierzy się ze słynnym wyścigiem na dystansie 1000 mil w Sebring. Dla 37-latka będzie to debiut w tych zawodach. Polski kierowca będzie reprezentow... Czytaj dalej »