Moto

Wydłużenie żywotności silnika – to możliwe

• Zakładki: 30


Nowoczesne technologie wpływają na życie, usprawniając i ułatwiając wiele codziennych zadań. Silnik auta nawet po przejechaniu wielu tysięcy kilometrów nadal ma, dzięki postępowi technologicznemu, szansę cieszyć się zdrowiem. Oleje syntetyczne to doskonały sposób na przedłużenie żywotności silnika oraz usprawnienie jego pracy, zapewniając wysokie osiągi.

Olej dla silników z filtrem cząstek stałych

Auta z filtrem cząstek stałych o przebiegu powyżej stu tysięcy kilometrów często w sposób zauważalny mają zmniejszoną wydajność. Wynika to z poziomu zużycia silnika. Jednak prawidłowo dobrany do potrzeb auta olej, taki jak valvoline maxlife 5w30 pomaga skutecznie przedłużyć życie silnika, a nawet odmłodzić go. Doskonała lepkość zapewnia gładką pracę i chroni części silnika przed nadmiernym zużyciem. Dzięki wysokiej odporności na działanie skrajnych temperatur sprawdza się doskonale w każdych warunkach. Zawarte w nim substancje o właściwościach uelastyczniających konserwują uszczelki i zapobiegają w ten sposób powstawaniu wycieków. Dodatki syntetyczne zmniejszają zużycie, co zapobiega konieczności jego częstego uzupełniania, a tym samym zmniejsza ryzyko jazdy z niskim poziomem oleju.

Dzięki odpowiedniej konserwacji silnika, regularnym przeglądom i serwisowaniu oraz prawidłowo dobranemu olejowi możemy z łatwością przedłużyć życie naszego samochodu, a także obniżyć koszty jego bieżącej eksploatacji, związanej z przeglądami oraz naprawami.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą NajlepszeOleje.pl.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
62 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *