Moto

Tekstylna kurtka motocyklowa damska – idealna do jazdy po mieście

• Zakładki: 6


Motocykl jest Twoim podstawowym środkiem transportu? Wiesz zapewne, jak ważna jest wygoda podczas jazdy na motocyklu. Poruszając się po mieście, czy wybierając się na dłuższą wyprawę warto wybrać takie rodzaj odzieży, który zapewni nam wygodę w 100% i nie będzie krępować ruchów. Oczywiście odzież taka jeszcze powinna być uniwersalna i sprawdzić się o każdej porze roku. Do tego powinna podkreślać lekko drapieżny charakter motocyklistki. Czy to w ogóle możliwe? Jak najbardziej – odpowiedzią na Twoje potrzeby jest tekstylna kurtka Ozone i Rebelhorn. 

Damska kurtka Ozone – idealna na każde warunki pogodowe

Szukasz uniwersalnej kurtki, która dobrze sprawdzi się przez cały sezon? Warto zwrócić uwagę na damski model kurtki Ozone Delta IV. Wykonana jest ona z poliestrowej tkaniny, z dopinaną wodoodporną membraną, która jest bardzo praktycznym rozwiązaniem w przypadku deszczowej i wietrznej pogody. Kurtka sprawdzi się też perfekcyjnie latem – dzięki panelom wentylacyjnym a także podszewce mesh wilgoć jest na bieżąco odprowadzana z wnętrza kurtki. A co, gdy temperatura spada, ale pogoda wciąż sprzyja motocyklistkom? Producenci kurtki Ozone Delta IV pomyśleli o wszystkim – w komplecie znajdziesz podpinkę ocieplającą, która zapewni wysoki komfort cieplny, również jesienią i wiosną. 

A co z bezpieczeństwem? Jak zawsze marka Ozone zadbała także o tę kwestię. W kurtce umieszczono ochraniacze łokci i barków CE-level 1 – co ważne, położenie protektorów można regulować, więc w pełni dopasujesz kurtkę do swoich potrzeb. Na plecach kurtki znajduje się kieszeń, w której można umieścić ochraniacz pleców. 

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem Bikestar

Foto: Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
21 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *